185 000 €
1927 €/m²
Property 52167 photo 1
Property 52167 photo 2
Property 52167 photo 3
Property 52167 photo 4
Property 52167 photo 5
  • ობიექტის კოდი 52167
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 96 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 96 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40912
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
230 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52184
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 3
იყიდება
245 000 € 2207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56912
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3965 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56555
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 1122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37633
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 4
იყიდება
182 000 € 1820 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63220
  • ფართი 100 m²
იყიდება
270 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52465
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40914
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
206 000 € 2821 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37028
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 1851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39714
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა