350 000 €
33 €/m²
Property 52138 photo 1
Property 52138 photo 2
Property 52138 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10500 კვ.მ. on the island of Corfu.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
465 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24097
  • ფართი 6260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
320 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36389
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
400 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31308
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
350 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35766
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
450 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31969
  • ფართი 4005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
325 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45590
  • ფართი 5800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62957
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
430 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42191
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59779
  • ფართი 5020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
330 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44033
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m

სიახლეების დაგზავნა