190 000 €
1900 €/m²
Property 52137 photo 1
Property 52137 photo 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის სათავსო.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

New project build with the concept of innovative architectural design while still offering the maximum in comfort and quality living. The project also sports eco friendly window planters allowing for a garden feel as well as offering something back to the environment.
Conveniently located on the borders of Larnaca and Aradippou, with easy access to schools, shops, supermarkets, local amenities, the highway network and only a stones throw away form the new and much awaited Metropolis Mall.
Some of the many benefits are provisions for maximum natural sunlight, covered parking space, ground level storage room, Italian kitchen and granite work surfaces.  All finishes are of high quality and standard.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40914
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
280 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52131
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
197 000 € 2010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47216
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46298
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52129
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48889
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
182 400 € 4053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45657
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 210 000 € 2470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24896
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 2260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
255 000 € 1902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45778
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა