550 000 €
2124 €/m²
Property 52132 photo 1
  • ობიექტის კოდი 52132
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 259 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 34000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 259 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42405
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
725 000 € 3961 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52248
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
775 000 € 9011 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42318
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
815 000 € 6791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54578
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 4873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56484
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 395 000 € 3185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46090
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50616
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46944
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 2
იყიდება
590 000 € 3554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49563
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
545 000 € 4579 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52530
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა