280 000 €
2667 €/m²
Property 52131 photo 1
  • ობიექტის კოდი 52131
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 105 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 34000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
255 000 € 2684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56129
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52096
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
362 320 € 3517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52434
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
333 600 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52281
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
332 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49704
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 3289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52050
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 1902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45778
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 2
იყიდება
297 500 € 2458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52049
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48889
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა