180 000 €
2118 €/m²
Property 52130 photo 1
  • ობიექტის კოდი 52130
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 85 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 34000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 85 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
230 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48889
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
252 000 € 3360 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43123
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2828 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43903
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
235 000 € 2582 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51525
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 2
იყიდება
265 000 € 1892 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45782
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46526
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44820
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47072
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40912
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
170 000 € 1847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30320
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა