270 000 €
2571 €/m²
Property 52129 photo 1
  • ობიექტის კოდი 52129
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 105 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 33000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
403 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46017
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
320 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52073
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52096
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51114
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 2760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52168
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
246 000 € 3514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50453
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
265 000 € 2598 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52309
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 4
იყიდება
275 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52093
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 2090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45776
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
332 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49704
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა