270 000 €
1667 €/m²
Property 52096 photo 1
  • ობიექტის კოდი 52096
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 162 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 162 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48824
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
373 680 € 3460 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52435
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
245 000 € 2207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56912
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 3289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52050
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
360 000 € 3789 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51289
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47061
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 1902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45778
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 2
იყიდება
360 000 € 2627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52183
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 2454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46298
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
252 450 € 3321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56085
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა