275 000 €
1786 €/m²
Property 52093 photo 1
Property 52093 photo 2
  • ობიექტის კოდი 52093
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 154 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 154 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
310 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50925
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52093
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 1204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52026
  • ფართი 332 m²
  • Rooms 4
იყიდება
289 000 € 3612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49150
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 2090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45776
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 2108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49194
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51114
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52260
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 3960 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52529
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52543
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა