860 000 €
4456 €/m²
Property 52089 photo 1
Property 52089 photo 2
  • ობიექტის კოდი 52089
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 193 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 193 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
735 000 € 4016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45561
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 4
იყიდება
735 000 € 8546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42316
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 059 000 € 6266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39433
  • ფართი 169 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 135 000 € 9956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46074
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 3
იყიდება
940 000 € 5280 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41662
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 150 000 € 6886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41265
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
815 000 € 6791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54578
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 720 000 € 2987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42721
  • ფართი 241 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 7798 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44979
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3
იყიდება
800 000 € 4968 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38532
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა