405 000 €
2500 €/m²
Property 52082 photo 1
Property 52082 photo 2
Property 52082 photo 3
Property 52082 photo 4
Property 52082 photo 5
Property 52082 photo 6
  • ობიექტის კოდი 52082
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 162 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 34000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 162 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
545 000 € 4579 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52530
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 4
იყიდება
403 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46017
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
410 000 € 3082 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49789
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46944
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 2
იყიდება
335 611 € 6991 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49736
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
426 300 € 4900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45126
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 2
იყიდება
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47229
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46015
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
574 000 € 5917 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49050
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა