345 000 €
2575 €/m²
Property 52058 photo 1
Property 52058 photo 2
Property 52058 photo 3
Property 52058 photo 4
Property 52058 photo 5
Property 52058 photo 6
Property 52058 photo 7
Property 52058 photo 8
Property 52058 photo 9
  • ობიექტის კოდი 52058
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 134 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 134 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 3649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45603
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
410 000 € 3082 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49789
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51114
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3789 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51289
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
385 000 € 3468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55973
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
455 000 € 2275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51970
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 3257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49553
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45123
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 832 € 4110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47492
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა