297 500 €
2459 €/m²
Property 52049 photo 1
Property 52049 photo 2
Property 52049 photo 3
Property 52049 photo 4
Property 52049 photo 5
  • ობიექტის კოდი 52049
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 121 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 121 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 3061 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49653
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47061
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
350 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52543
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 1902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45778
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 2
იყიდება
333 600 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52281
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 2684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56129
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52073
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 3789 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51289
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
310 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50925
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 3257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49553
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა