1 700 000 €
6028 €/m²
Property 52044 photo 1
Property 52044 photo 2
Property 52044 photo 3
Property 52044 photo 4
Property 52044 photo 5
Property 52044 photo 6
Property 52044 photo 7
Property 52044 photo 8
Property 52044 photo 9
Property 52044 photo 10
Property 52044 photo 11
Property 52044 photo 12
Property 52044 photo 13
Property 52044 photo 14
Property 52044 photo 15
Property 52044 photo 16
Property 52044 photo 17
Property 52044 photo 18
Property 52044 photo 19
Property 52044 photo 20
  • ობიექტის კოდი 52044
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 282 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 282 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 380 000 € 12545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43651
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 245 980 € 6847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37331
  • ფართი 328 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 500 000 € 5928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45191
  • ფართი 253 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 431 000 € 7119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39436
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 280 000 € 7037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41664
  • ფართი 324 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 990 000 € 14420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41333
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46223
  • ფართი 187 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 480 000 € 18370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41294
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 380 000 € 9857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38940
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 010 000 € 16750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41342
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა