330 000 €
2727 €/m²
Property 52027 photo 1
Property 52027 photo 2
Property 52027 photo 3
Property 52027 photo 4
Property 52027 photo 5
Property 52027 photo 6
Property 52027 photo 7
  • ობიექტის კოდი 52027
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 121 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 32000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 121 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
265 000 € 2760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52168
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
332 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49704
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 6875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55941
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 2894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49671
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46191
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 3468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55973
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 2944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52060
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52358
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52260
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52027
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა