ფასი 270 000 €
2935 €/m²
Property 52009 photo 1
Property 52009 photo 2
Property 52009 photo 3
Property 52009 photo 4
Property 52009 photo 5
Property 52009 photo 6
  • ობიექტის კოდი 52009
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 92 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 92 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს შენობაში არის ლიფტი.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

New project in the residential area of Vergina in Larnaca. This luxurious residential project offers a variety of 1, 2 and 3 bedroom apartments and penthouse apartments with large terraces. The project is strategically located, nearby local amenities, 3 minutes from Metropolis Mall and Larnaca General Hospital.

2 UNITS REMAINING! 

  • Penthouse Apartment with Large Terrace
  • 2+1 Bedrooms
  • 2+1 Bathrooms
  • 92 (81+11) SQM Internal Area
  • 23.4 SQM Covered Veranda
  • 55 SQM Uncovered Roof Garden 

Project Details:

  • Luxurious Design
  • Covered Parking Spaces
  • 3 mins from Metropolis Mall (Larnaca New Mall)
  • 3 mins from Larnaca General Hospital
  • Nearby Local Amenities
  • Energy Efficiency Category: A
  • Storage Rooms are available at extra cost
  • Ideal for Families
  • Completion of construction Nov. 2023

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 4418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51113
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46015
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
270 000 € 2014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45781
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
315 000 € 1711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52141
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
245 000 € 2268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51494
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48824
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 2651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55886
  • ფართი 149 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 2090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45776
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 2108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49194
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 3
იყიდება
319 900 € 3231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51661
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა