455 000 €
3396 €/m²
Property 51998 photo 1
Property 51998 photo 2
Property 51998 photo 3
  • ობიექტის კოდი 51998
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 134 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 1

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 134 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
545 000 € 4579 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52530
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 4
იყიდება
555 000 € 4269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52193
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
577 000 € 4507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50002
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
460 000 € 3194 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45818
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 3
იყიდება
405 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49364
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46029
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 4
იყიდება
388 800 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45121
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 2
იყიდება
648 000 € 3724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46927
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 4
იყიდება
523 000 € 3463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56549
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 3
იყიდება
570 000 € 4956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46530
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა