ფასი 470 000 €
2500 €/m²
Property 51997 photo 1
Property 51997 photo 2
Property 51997 photo 3
Property 51997 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 188 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Luxurious villa complex, located in the heart of the prestigious & calm area of Livadia in Larnaca facing a spacious public garden!

  • High-Residential Project
  • 5 Independent Villas
  • Luxurious Neighborhood
  • Private Pools
  • Facing a Public Garden
  • 2 minutes from the Beach
  • Energy Efficiency Category: A

1 VILLA REMAINING!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
399 000 € 2389 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47099
  • ფართი 167 m²
  • Rooms 4
იყიდება
585 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43217
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
574 000 € 3376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56703
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 3558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52036
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 3279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42434
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51515
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 3
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52282
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 3910 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46783
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51518
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 3
იყიდება
590 000 € 2796 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47531
  • ფართი 211 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა