341 000 €
1776 €/m²
Property 51995 photo 1
Property 51995 photo 2
Property 51995 photo 3
Property 51995 photo 4
Property 51995 photo 5
  • ობიექტის კოდი 51995
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 192 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 1

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 192 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
335 611 € 6991 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49736
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 2730 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52956
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50925
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
426 300 € 4900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45126
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 2
იყიდება
403 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46017
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
355 000 € 2689 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50926
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
506 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51032
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
380 000 € 4418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51113
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52072
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა