Property 5198 photo 1
Property 5198 photo 2
Property 5198 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 800 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6500 კვ.მ. on the Euboea island . ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 210 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

The plot of land is situated on the island of Evia, in the region of Eretria.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
76 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6020
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 27000 m
იყიდება
66 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37426
  • ფართი 1003 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
85 000 € 283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23322
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6544
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6545
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
60 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5184
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
86 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5165
  • ფართი 1322 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6184
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6185
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა