455 000 €
2275 €/m²
Property 51970 photo 1
Property 51970 photo 2
Property 51970 photo 3
Property 51970 photo 4
Property 51970 photo 5
Property 51970 photo 6
  • ობიექტის კოდი 51970
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 200 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 200 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
461 000 € 4852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49717
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
665 000 € 4925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43979
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46944
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 2
იყიდება
465 000 € 3019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46528
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
574 000 € 5917 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49050
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
470 000 € 3481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47015
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 3468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55973
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
588 500 € 3461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52004
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
523 000 € 3463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56549
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 3
იყიდება
465 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43904
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა