300 000 €
2222 €/m²
Property 51969 photo 1
Property 51969 photo 2
Property 51969 photo 3
Property 51969 photo 4
Property 51969 photo 5
Property 51969 photo 6
  • ობიექტის კოდი 51969
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 135 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 135 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
289 000 € 3612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49150
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
333 600 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52281
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
252 450 € 3321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56085
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
385 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52072
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
272 950 € 1624 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52038
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3
იყიდება
384 000 € 2477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56918
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
315 000 € 2423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49196
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
390 000 € 4193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48787
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 4418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51113
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 2894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49671
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა