700 000 €
3804 €/m²
Property 51967 photo 1
Property 51967 photo 2
Property 51967 photo 3
Property 51967 photo 4
Property 51967 photo 5
Property 51967 photo 6
Property 51967 photo 7
Property 51967 photo 8
  • ობიექტის კოდი 51967
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 184 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 80 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 184 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 7024 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44952
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
790 000 € 2791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45676
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
974 000 € 5975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46932
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
705 000 € 4862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46531
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 3804 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51967
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42437
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44287
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
893 000 € 3899 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41310
  • ფართი 229 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
780 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45694
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
875 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56071
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა