Property 51952 photo 1
Property 51952 photo 2
Property 51952 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 266 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

3 bedroom penthouse with roof garden
Location: Parekklisia
Project Details:
High-end Residential Project
2 Blocks of 3-floors each
1, 2 & 3-Bedroom Apartments
Penthouse Apartments with Roof Garden
3 minutes from the highway
6 minutes from the beach
Energy Efficiency Category: A

FEW UNITS REMAINING!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
705 000 € 4862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46531
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 5670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46944
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 2
იყიდება
489 000 € 5147 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44483
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
555 000 € 4703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51403
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 2
იყიდება
520 000 € 4297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44293
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52132
  • ფართი 259 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50616
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
720 000 € 4556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46939
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
545 000 € 4579 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52530
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45999
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა