Property 51910 photo 1
Property 51910 photo 2
Property 51910 photo 3
Property 51910 photo 4
Property 51910 photo 5

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,5
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2282 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1141 კვ.მ.

For sale, a land plot of 2282 sq.m located in Potamos!

The land is even, has 0.6% coverage and is buildable.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 1043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35240
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
80 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49049
  • ფართი 4027 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
120 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34216
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
110 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30904
  • ფართი 5650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
105 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63646
  • ფართი 4154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
95 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65425
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
90 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60214
  • ფართი 1047 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
100 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58138
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
85 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60321
  • ფართი 4028 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
90 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36009
  • ფართი 5304 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა