344 000 €
3699 €/m²
Property 51906 photo 1
Property 51906 photo 2
Property 51906 photo 3
Property 51906 photo 4
Property 51906 photo 5
Property 51906 photo 6
Property 51906 photo 7
Property 51906 photo 8
Property 51906 photo 9
  • ობიექტის კოდი 51906
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 93 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 93 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
355 000 € 4437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45572
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 3468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55973
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
495 000 € 7734 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56452
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
435 000 € 3198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45768
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 3
იყიდება
465 000 € 3019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46528
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
455 000 € 2275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51970
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 5862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49048
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
341 000 € 1776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51995
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 1
იყიდება
461 000 € 4852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49717
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა