60 000 €
14 €/m²
Property 5184 photo 1
Property 5184 photo 2
Property 5184 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4200 კვ.მ. on the Euboea island . ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 210 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

The plot of land is situated on the island of Evia, in the region of Gimnos.

Also, available for sale a land plot of 4.500sq.m at the price of 65.000 Euro.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5277
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
85 000 € 283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23322
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
50 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19942
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
86 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5165
  • ფართი 1322 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
85 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50175
  • ფართი 1030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
80 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42873
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
65 000 € 216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6546
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
75 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6186
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6544
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6545
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა