Property 51789 photo 1
Property 51789 photo 2
Property 51789 photo 3
Property 51789 photo 4
Property 51789 photo 5
Property 51789 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 85 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43614
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
450 000 € 957 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19220
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22522
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
450 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30198
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4024
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
430 000 € 914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40119
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა