კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - ბინა 165 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ჩრდილოეთი
აგია პარასკევი
ნეა ზოი
295 000 €
1788 €/m²
ობიექტის კოდი
51778
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
ბინა
ფართი
165 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ნეა ზოი (აგია პარასკევი) | ათენი - ჩრდილოეთი (ატიკა)
ოთახების რაოდენობა
4
Details
აშენების წელი:
1975
ოთახების რაოდენობა:
4
დაშორება ზღვიდან:
15000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
24 km
აღწერა
იყიდება ბინა ფართით 165 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
290 000 €
6170 €/m²
ბინა 47 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
65358
ფართი
47 m²
Rooms
2
იყიდება
240 000 €
2000 €/m²
ბინა 120 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
65787
ფართი
120 m²
Rooms
4
იყიდება
380 000 €
3762 €/m²
ბინა 101 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
65793
ფართი
101 m²
Rooms
3
იყიდება
275 000 €
3928 €/m²
ბინა 70 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
65239
ფართი
70 m²
Rooms
3
იყიდება
250 000 €
2500 €/m²
ბინა 100 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
65784
ფართი
100 m²
Rooms
4
იყიდება
297 000 €
3300 €/m²
ბინა 90 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
65614
ფართი
90 m²
Rooms
3
იყიდება
385 000 €
5500 €/m²
ბინა 70 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
65765
ფართი
70 m²
Rooms
3
იყიდება
300 000 €
4477 €/m²
ბინა 67 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
65304
ფართი
67 m²
Rooms
3
იყიდება
255 000 €
4180 €/m²
ბინა 61 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
65116
ფართი
61 m²
Rooms
3
იყიდება
270 000 €
9310 €/m²
ბინა 29 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
65355
ფართი
29 m²
Rooms
2
Alexios Argiroiliopoulos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the