48 000 €
6 €/m²
Property 5176 photo 1
Property 5176 photo 2
Property 5176 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8000 კვ.მ. on the Euboea island . ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

The plot of land is situated on the island of Evia, in the region of Eretria.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6209
  • ფართი 546 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
53 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31438
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
50 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19942
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
70 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9838
  • ფართი 471 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
50 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6211
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6184
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
40 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26225
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
45 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42236
  • ფართი 14600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
40 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26226
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა