1 295 000 €
1378 €/m²
Property 51757 photo 1
Property 51757 photo 2
Property 51757 photo 3
Property 51757 photo 4
Property 51757 photo 5
Property 51757 photo 6
  • ობიექტის კოდი 51757
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 940 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 940 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 350 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41267
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 450 000 € 5686 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41318
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
1 380 000 € 9857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38940
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 3692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37244
  • ფართი 325 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 330 000 € 8692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37609
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 250 000 € 7530 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47028
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 290 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41330
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 200 000 € 6857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54581
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 8680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56357
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა