იყიდება - სასტუმრო 515 m² ევბეა

საბერძნეთი სტერეა ელადა ევია
100 000 €
194 €/m²
Property 5173 photo 1
Property 5173 photo 2
Property 5173 photo 3
  • ობიექტის კოდი 5173
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 515 m²
  • რეგიონი კ.ევბეა
  • ადგილი ევია (სტერეა ელადა)

Details

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 515 კვ.მ. on the Euboea island . აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

There is an additional building permit for the construction of a house with an area of 200sq.m on each floor.

The plot of land is situated on the island of Evia.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9440
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
85 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50175
  • ფართი 1030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
85 000 € 283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23322
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
120 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44545
  • ფართი 1026 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
100 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32961
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
120 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26175
  • ფართი 6250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
100 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32968
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 9709
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
120 000 € 307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5612
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა