400 000 €
72 €/m²
Property 51715 photo 1
Property 51715 photo 2
Property 51715 photo 3
Property 51715 photo 4
Property 51715 photo 5
Property 51715 photo 6
Property 51715 photo 7
Property 51715 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2750 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 35 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5500 კვ.მ. on the island of Corfu.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37195
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
375 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3960
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
480 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63742
  • ფართი 3310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 39208
  • ფართი 1940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
425 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32444
  • ფართი 6409 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45420
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
400 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51715
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2750 m
იყიდება
400 000 € 57 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49499
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
325 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45590
  • ფართი 5800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
405 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34064
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა