კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 1322 m² ევბეა
საბერძნეთი
სტერეა ელადა
ევია
ცარციდა
86 000 €
65 €/m²
ობიექტის კოდი
5165
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
1322 m²
რეგიონი
კ.ევბეა
ადგილი
სტერეა ელადა (საბერძნეთი) | ცარციდა (ევია)
Details
დაშორება ზღვიდან:
700 m
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 1322 კვ.მ. on the Euboea island . ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
75 000 €
214 €/m²
სასტუმრო 350 m² კ.ევბეა
კ.ევბეა
ობიექტის კოდი
6544
ფართი
350 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
75 000 €
214 €/m²
სასტუმრო 350 m² კ.ევბეა
კ.ევბეა
ობიექტის კოდი
6545
ფართი
350 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
105 000 €
8 €/m²
სასტუმრო 12000 m² კ.ევბეა
კ.ევბეა
ობიექტის კოდი
7325
ფართი
12000 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
85 000 €
82 €/m²
სასტუმრო 1030 m² კ.ევბეა
კ.ევბეა
ობიექტის კოდი
50175
ფართი
1030 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
100 000 €
47 €/m²
სასტუმრო 2100 m² კ.ევბეა
კ.ევბეა
ობიექტის კოდი
32958
ფართი
2100 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
120 000 €
307 €/m²
სასტუმრო 390 m² კ.ევბეა
კ.ევბეა
ობიექტის კოდი
5612
ფართი
390 m²
მანძილი ზღვიდან
300 m
იყიდება
85 000 €
283 €/m²
სასტუმრო 300 m² კ.ევბეა
კ.ევბეა
ობიექტის კოდი
23322
ფართი
300 m²
მანძილი ზღვიდან
700 m
იყიდება
100 000 €
50 €/m²
სასტუმრო 2000 m² კ.ევბეა
კ.ევბეა
ობიექტის კოდი
32968
ფართი
2000 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
75 000 €
149 €/m²
სასტუმრო 503 m² კ.ევბეა
კ.ევბეა
ობიექტის კოდი
6228
ფართი
503 m²
მანძილი ზღვიდან
250 m
იყიდება
95 000 €
13 €/m²
სასტუმრო 7300 m² კ.ევბეა
კ.ევბეა
ობიექტის კოდი
56404
ფართი
7300 m²
მანძილი ზღვიდან
250 m
Evgeniya Tsekrekos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the