მოთხოვნით
Property 51571 photo 1
Property 51571 photo 2
Property 51571 photo 3
Property 51571 photo 4
Property 51571 photo 5
Property 51571 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 102 კვ.მ in Athens. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. დუპლექსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in Alimos area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
990 000 € 7983 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64503
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 4
იყიდება
660 000 € 2163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53093
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 5
იყიდება
475 000 € 3442 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51878
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
190 000 € 1496 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57223
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 5
იყიდება
185 000 € 1581 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54840
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა