კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - ვილა 4800 m² ოლიმპიურ რივიერაზე
საბერძნეთი
მაკედონია
პიერიას პრეფექტურა
500 000 €
104 €/m²
ობიექტის კოდი
5156
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
ვილა
ფართი
4800 m²
რეგიონი
ოლიმპიური რივიერა
ადგილი
პიერიას პრეფექტურა (მაკედონია)
Details
დაშორება ზღვიდან:
4000 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
2 km
მანძილი აეროპორტამდე:
97 km
აღწერა
იყიდება ვილა ფართით 4800 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
425 000 €
5000 €/m²
ვილა 85 m² ოლიმპიური რივიერა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
51789
ფართი
85 m²
მანძილი ზღვიდან
200 m
იყიდება
650 000 €
4333 €/m²
ვილა 150 m² ოლიმპიური რივიერა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
49373
ფართი
150 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
450 000 €
625 €/m²
ვილა 720 m² ოლიმპიური რივიერა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
13150
ფართი
720 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
600 000 €
3000 €/m²
ვილა 200 m² ოლიმპიური რივიერა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
16014
ფართი
200 m²
მანძილი ზღვიდან
70 m
იყიდება
450 000 €
500 €/m²
ვილა 900 m² ოლიმპიური რივიერა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
12276
ფართი
900 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
430 000 €
447 €/m²
ვილა 960 m² ოლიმპიური რივიერა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
30971
ფართი
960 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
580 000 €
3866 €/m²
ვილა 150 m² ოლიმპიური რივიერა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
22522
ფართი
150 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
450 000 €
1153 €/m²
ვილა 390 m² ოლიმპიური რივიერა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
38727
ფართი
390 m²
Rooms
9
იყიდება
650 000 €
2600 €/m²
ვილა 250 m² ოლიმპიური რივიერა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
57461
ფართი
250 m²
მანძილი ზღვიდან
350 m
იყიდება
500 000 €
104 €/m²
ვილა 4800 m² ოლიმპიური რივიერა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
5156
ფართი
4800 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
Giannis Efthimiadis
+30 698 5169067
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the