1 020 000 €
8500 €/m²
Property 51528 photo 1
Property 51528 photo 2
Property 51528 photo 3
Property 51528 photo 4
Property 51528 photo 5
Property 51528 photo 6
Property 51528 photo 7
Property 51528 photo 8
  • ობიექტის კოდი 51528
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 120 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
877 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50531
  • ფართი 304 m²
  • Rooms 4
იყიდება
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42255
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 380 000 € 12545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43651
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 135 000 € 9956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46074
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 3
იყიდება
975 000 € 3228 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46122
  • ფართი 302 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 390 000 € 6150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41253
  • ფართი 226 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 055 000 € 4586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25768
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 125 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34282
  • ფართი 189 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 000 000 € 3816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41255
  • ფართი 262 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 485 000 € 12801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41283
  • ფართი 116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა