845 000 €
8711 €/m²
Property 51526 photo 1
Property 51526 photo 2
Property 51526 photo 3
Property 51526 photo 4
Property 51526 photo 5
Property 51526 photo 6
Property 51526 photo 7
Property 51526 photo 8
Property 51526 photo 9
Property 51526 photo 10
Property 51526 photo 11
Property 51526 photo 12
Property 51526 photo 13
Property 51526 photo 14
Property 51526 photo 15
Property 51526 photo 16
Property 51526 photo 17
Property 51526 photo 18
Property 51526 photo 19
Property 51526 photo 20
Property 51526 photo 21
Property 51526 photo 22
Property 51526 photo 23
Property 51526 photo 24
Property 51526 photo 25
Property 51526 photo 26
  • ობიექტის კოდი 51526
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 97 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 97 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
880 000 € 4334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45132
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
974 000 € 5975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46932
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
730 000 € 4478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42489
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 2479 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42415
  • ფართი 359 m²
  • Rooms 4
იყიდება
725 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40393
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 890 000 € 5668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44294
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
678 030 € 4644 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56588
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44971
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 8947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41552
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 040 000 € 6190 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42439
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა