235 000 €
2582 €/m²
Property 51525 photo 1
Property 51525 photo 2
Property 51525 photo 3
Property 51525 photo 4
Property 51525 photo 5
Property 51525 photo 6
Property 51525 photo 7
Property 51525 photo 8
Property 51525 photo 9
Property 51525 photo 10
Property 51525 photo 11
Property 51525 photo 12
Property 51525 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 570 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 91 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Located within walking distance from the sea, close to Tombs of the Kings
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Living room: 1
Communal pool
Covered area: 90sqm
Covered veranda: 12sqm
Total area: 102sqm
Plot: -
Level: 1
Entrance: Fist floor

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
315 000 € 2423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49196
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 2684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56129
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43345
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48889
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 1837 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45780
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 3
იყიდება
297 500 € 2458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52049
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44820
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 2934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52009
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 2822 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41794
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა