210 000 €
3134 €/m²
Property 51524 photo 1
Property 51524 photo 2
Property 51524 photo 3
Property 51524 photo 4
Property 51524 photo 5
  • ობიექტის კოდი 51524
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 67 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 67 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
246 000 € 3514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50453
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
300 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51969
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 1851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39714
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52096
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 3
იყიდება
197 000 € 2010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47216
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 2606 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37029
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 3
იყიდება
298 000 € 2568 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46089
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
283 000 € 3773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43128
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
252 450 € 3321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56085
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
265 000 € 1892 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45782
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა