იყიდება - კოტეჯი 204 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
435 000 €
2132 €/m²
Property 51519 photo 1
Property 51519 photo 2
Property 51519 photo 3
Property 51519 photo 4
Property 51519 photo 5
  • ობიექტის კოდი 51519
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 204 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 295 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი ვილა ფართით 204 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49192
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 5
იყიდება
435 000 € 2132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51519
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 3
იყიდება
547 000 € 2452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42233
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 2411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49365
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
599 000 € 3565 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38759
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3
იყიდება
399 000 € 1882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43927
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2025 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49266
  • ფართი 195 m²
  • Rooms 5
იყიდება
590 000 € 3619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46784
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5
იყიდება
493 500 € 3655 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35672
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
585 000 € 2489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35677
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა