3 750 000 €
2480 €/m²
Property 51496 photo 1
Property 51496 photo 2
Property 51496 photo 3
Property 51496 photo 4
Property 51496 photo 5
Property 51496 photo 6
Property 51496 photo 7
Property 51496 photo 8
Property 51496 photo 9
Property 51496 photo 10
  • ობიექტის კოდი 51496
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 1512 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 18

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2021
  • ოთახების რაოდენობა: 18
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 1512 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 950 000 € 22571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45149
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 910 000 € 19452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41299
  • ფართი 201 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 650 000 € 15208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45771
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 590 000 € 17342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41295
  • ფართი 207 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 400 000 € 8353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21439
  • ფართი 407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 390 000 € 12507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32903
  • ფართი 351 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 900 000 € 11470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37782
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41461
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 750 000 € 2480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51496
  • ფართი 1512 m²
  • Rooms 18
იყიდება
3 730 000 € 13970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45141
  • ფართი 267 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა