ფასი 245 000 €
2269 €/m²
Property 51494 photo 1
Property 51494 photo 2
Property 51494 photo 3
Property 51494 photo 4
Property 51494 photo 5
Property 51494 photo 6
Property 51494 photo 7
Property 51494 photo 8
Property 51494 photo 9
Property 51494 photo 10
Property 51494 photo 11
Property 51494 photo 12
Property 51494 photo 13
Property 51494 photo 14
Property 51494 photo 15
Property 51494 photo 16
  • ობიექტის კოდი 51494
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 108 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 108 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

2 bedroom apartment with Sea View - Located between Moutallos area and Chloraka.

 Construction is almost complete.

  • Bedrooms: 2
  • Covered area:        87.70m2
  • Covered veranda:   20.00m2
  • Stprage room:         2.80m2
  • Total covered area: 107.70m2

Only 2 units remain available:
2 bedroom apartment, price €245.000+VAT
3 bedroom penthouse, price €395.000+VAT

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
230 000 € 3965 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56555
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 2287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48326
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 1902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45778
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 3134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51524
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
350 000 € 3888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44950
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
230 000 € 1854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45784
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
332 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49704
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2828 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43903
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
216 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45658
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა