180 000 €
32 €/m²
Property 51486 photo 1
Property 51486 photo 2
Property 51486 photo 3
Property 51486 photo 4
Property 51486 photo 5
Property 51486 photo 6
Property 51486 photo 7
Property 51486 photo 8
Property 51486 photo 9
Property 51486 photo 10
Property 51486 photo 11
Property 51486 photo 12
Property 51486 photo 13
Property 51486 photo 14
Property 51486 photo 15
Property 51486 photo 16
Property 51486 photo 17
Property 51486 photo 18
Property 51486 photo 19
Property 51486 photo 20
Property 51486 photo 21

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 17 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5500 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

For sale, a land plot of 5.500 sq.m located in the area of Giannades.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46196
  • ფართი 4420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
220 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46195
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
180 000 € 180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42239
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
180 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51164
  • ფართი 8250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
195 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32463
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
170 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31738
  • ფართი 1054 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
160 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36199
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
250 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35219
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
168 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50823
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
220 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42915
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m

სიახლეების დაგზავნა