კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 58000 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
580 000 €
10 €/m²
ობიექტის კოდი
51292
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
58000 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
5000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
12 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 58000 კვ.მ. on the island of Corfu.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
550 000 €
220 €/m²
სასტუმრო 2500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
6155
ფართი
2500 m²
მანძილი ზღვიდან
450 m
იყიდება
550 000 €
785 €/m²
სასტუმრო 700 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
51327
ფართი
700 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
480 000 €
10 €/m²
სასტუმრო 48000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
51293
ფართი
48000 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
650 000 €
92 €/m²
სასტუმრო 7000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
37194
ფართი
7000 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
860 000 €
156 €/m²
სასტუმრო 5500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
17952
ფართი
5500 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
480 000 €
145 €/m²
სასტუმრო 3310 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
63742
ფართი
3310 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
500 000 €
156 €/m²
სასტუმრო 3200 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
4100
ფართი
3200 m²
მანძილი ზღვიდან
800 m
იყიდება
მოთხოვნით
სასტუმრო 15000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
4941
ფართი
15000 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
810 000 €
36 €/m²
სასტუმრო 22000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
34056
ფართი
22000 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
600 000 €
6 €/m²
სასტუმრო 94000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
25388
ფართი
94000 m²
მანძილი ზღვიდან
7700 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the