360 000 €
3789 €/m²
Property 51289 photo 1
Property 51289 photo 2
Property 51289 photo 3
Property 51289 photo 4
Property 51289 photo 5
Property 51289 photo 6
Property 51289 photo 7
  • ობიექტის კოდი 51289
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 95 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 95 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 3636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48572
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
289 000 € 3612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49150
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
388 800 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45121
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 2
იყიდება
495 000 € 7734 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56452
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
380 000 € 4418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51113
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 4888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56483
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 2
იყიდება
500 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 2944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52060
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 3789 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51289
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა