Property 51234 photo 1
Property 51234 photo 2
Property 51234 photo 3
Property 51234 photo 4
Property 51234 photo 5
Property 51234 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1500 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: ნაგებობა.

For sale, a land of 1.500 sq.m with a storage for commercial use, located in Souleika.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 129 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60119
  • ფართი 930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50887
  • ფართი 4850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
170 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56817
  • ფართი 7421 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
155 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48281
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
145 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51234
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6 m
იყიდება
170 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45987
  • ფართი 3136 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
130 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30601
  • ფართი 6912 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
135 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38348
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
170 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30770
  • ფართი 901 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
120 000 € 99 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42007
  • ფართი 1210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა