850 000 €
6159 €/m²
Property 51193 photo 1
Property 51193 photo 2
Property 51193 photo 3
Property 51193 photo 4
Property 51193 photo 5
Property 51193 photo 6
  • ობიექტის კოდი 51193
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 138 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 138 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 3692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37244
  • ფართი 325 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 145 000 € 7896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44707
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
792 000 € 9658 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38863
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 2
იყიდება
1 270 000 € 15487 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41334
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 200 000 € 7317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48950
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 4
იყიდება
730 000 € 4478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42489
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
770 000 € 3793 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40396
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 150 000 € 6886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41265
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
770 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38737
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 7798 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44979
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა