კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 60000 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
650 000 €
10 €/m²
ობიექტის კოდი
51125
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
60000 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
4000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
15 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 60000 კვ.მ. on the island of Corfu.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
700 000 €
70 €/m²
სასტუმრო 10000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
32248
ფართი
10000 m²
მანძილი ზღვიდან
5 m
იყიდება
930 000 €
62 €/m²
სასტუმრო 15000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
4536
ფართი
15000 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
580 000 €
10 €/m²
სასტუმრო 58000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
51292
ფართი
58000 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
530 000 €
130 €/m²
სასტუმრო 4050 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
29696
ფართი
4050 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
690 000 €
136 €/m²
სასტუმრო 5060 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
65497
ფართი
5060 m²
მანძილი ზღვიდან
30 m
იყიდება
530 000 €
106 €/m²
სასტუმრო 4982 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
63876
ფართი
4982 m²
მანძილი ზღვიდან
620 m
იყიდება
870 000 €
145 €/m²
სასტუმრო 6000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
19477
ფართი
6000 m²
მანძილი ზღვიდან
5 m
იყიდება
550 000 €
220 €/m²
სასტუმრო 2500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
6155
ფართი
2500 m²
მანძილი ზღვიდან
450 m
იყიდება
550 000 €
110 €/m²
სასტუმრო 5000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
34256
ფართი
5000 m²
მანძილი ზღვიდან
600 m
იყიდება
950 000 €
14 €/m²
სასტუმრო 65000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
13908
ფართი
65000 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the