330 000 €
3929 €/m²
Property 51114 photo 1
Property 51114 photo 2
Property 51114 photo 3
Property 51114 photo 4
Property 51114 photo 5
Property 51114 photo 6
Property 51114 photo 7
Property 51114 photo 8
Property 51114 photo 9
  • ობიექტის კოდი 51114
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 84 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 84 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52465
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
355 000 € 4437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45572
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 832 € 4110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47492
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
470 000 € 3481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47015
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
426 300 € 4900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45126
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 2
იყიდება
360 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52028
  • ფართი 159 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
373 680 € 3460 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52435
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 1711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52141
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა